Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

П`ять вишів Рівненщини потрапили до світового рейтингу університетів

П'ять вищих навчальних закладів Рівненщини увійшли до нового міжнародного рейтингу університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics), який опублікувала Національна дослідницька рада Іспанії. 

Так, зокрема, найвище розташував Національний університет водного господарства та природокористування - 43 місце у національному рейтингу та 4930 - у світовому, далі йдуть Рівненський державний гуманітарний університет (80 та 7734 місця відповідно), Острозька академія (128 та 10 785 місця), Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Ст. Дем'янчука (200 та 17098) та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (220 та 18600). 

Усього було оцінено понад 31 тисячу закладів вищої освіти, серед яких – 313 з України.

Перші три місця у внутрішньому українському рейтингу посіли: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Сумський державний університет;

У загальному рейтингу найкращими стали  Гарвардський університет, Стенфордський університет та Масачусетський технологічний інститут. 

Рейтинг складають на основі роботи викладачів, результати їхніх наукових досліджень, відображені у Google Scholar Citations, міжнародного визнання закладу освіти та його зв’язків із громадою.

Нагадаємо, університет із Рівненщини потрапив до рейтингу найкращих вузів Європи та Середньої Азії. 

Читати також