Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

П`ять знаків Зодіаку з вираженою негативною енергетикою

Представляємо їх по рейтингу - від власників менш негативної енергії до носіїв просто згустків негативу.

Діва — 5 місце

Представники цього знаку Зодіаку здаються миролюбними та добродушними, але вони можуть бути критичні до оточуючих та всього навколо. Діви також схильні бачити багато чого в негативному світлі і виявляти недовіру.

Рак — 4 місце

Особи, народжені під цим знаком Зодіаку, схильні до меланхолії та депресії і можуть поширювати негатив на оточуючих. Раки відчувають, що світ несправедливий, і можуть дорікати рідним у їхньому утиску.

Козеріг — 3 місце

Під цим знаком народжуються холодні, байдужі та вкрай егоїстичні особистості. Козероги прагнуть кар'єрного успіху та збагачення, використовуючи людей навколо себе у своїх інтересах.

Близнята — 2 місце

Представники цього знака Зодіаку можуть бути нетактовними у спілкуванні, проявляти зневагу до людей, вважаючи їх нижчими за себе. Така поведінка Близнят спонукає людей уникати контакту з ними.

Скорпіон — 1 місце

Представники цього знака Зодіаку схильні до крайнощів та патологічних ревнощів, вони мстиві і не прощають образ. У спілкуванні Скорпіони можуть бути агресивними та запальними.

Джерело: Ukr.Media.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.