Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Renault" не хоче виходити з російського ринку, Кулеба закликав бойкотувати компанію

Автомобільна компанія "Renault" не збирається виходити з російського ринку.

Як повідомляє Верховна Рада України, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав світ бойкотувати продукцію компанії в інших регіонах.

«Не те, що когось дивує, коли Renault підтримує жорстоку загарбницьку війну в Європі. Але помилки повинні мати ціну, особливо якщо вони повторюються. Я закликаю клієнтів і підприємства по всьому світу бойкотувати Group Renault», — написав він у Twitter.

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.