Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рештки тіла, знайдені на смітнику на Тернопільщині, належать підлітку, який зник 17 років тому

Рештки тіла, які знайшли на смітнику на Тернопільщині, дійсно належать підлітку, який зник 17 років тому.

Про це пише zaxid.net

Відомо, що людські рештки були знайдені на стихійному смітнику влітку 2021 року поблизу села Гнилички. Про місце ймовірного поховання розповів давній товариш зниклого молодика своїм родичам. З його слів, 17 років тому він разом із Юрієм Семенюком та ще одним хлопцем шукали у Гниличках металобрухт.

Тоді 16-річного підлітка вдарило струмом, і його товариші перелякалися, запанікували, вирішивши не розповідати нікому про смерть, а заховати тіло. Вони вивезли Юрія на стихійне сміттєзвалище, його одяг спалили, а тіло прикопали сміттям.

Після почутого рідні зниклого хлопця шукали та перекопували самотужки сміттєзвалище аби знайти рештки, а згодом разом з поліцією. Врешті-решт знайшли.

«Людські рештки направили на дослідження. ДНК-експертиза підтвердила, що кістки належать зниклому хлопцеві Юрію Семенюку. Не виявили фахівці на рештках жодних ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть», – повідомили в поліції Тернопільщини 18 травня. 

Родичам передали рештки аби іт могли поховати сина, і водночас вони хочуть, аби людей, які приховали цей нещасний випадок та закопали тіло, все-таки покарали. Однак, згідно з поясненнями юристів, це малоймовірно, адже строк давності по статті 396 (приховування злочину) давно минув.

Читати також