Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рейтинг міст за якістю життя: Рівне - 16-те

Міжнародний республіканський інститут опублікував рейтинг міст за якістю життя. Рівне посіло лише 16 позицію. 

Рейтинг був складений на основі індексу задоволеності якістю 22 сфер та послуг. Опитування було проведене у 24 містах країни. 

Зокрема респондентів просили оцінити у їхньому місті такі послуги: тротуари, збір сміття, транспортна інфраструктури, громадський транспорт, дороги, заклади культури, парки, сквери, двори, прибудинкові території, робота поліції. екологія, навколишнє середовище, паркування. 

Учасники могли оцінити надання послуг за 5-бальною шаклою. Зрештою перше місце посіла Вінниця - 3,6 бали, далі йде Луцьк - 3,3, Івано-Франківськ - 3,3. 

Рівне посіло лише 16-е місце (2,9 бали). Найвище рівняни оцінили стан парків та скверів - 3.6 бали, а найнижче - паркування (2,0). 

При цьому Київ посів 18 місце - 2,9 бали. а замикають рейтинг Миколаїв - 2,8, Чернівці - 2,8 та Херсон - 2, 7. 

 

Читати також

03.10.2023 Очільник області розповів, чи готова Рівненщина до опалювального сезону

Відомо, що в області завершені ремонти, створений аварійний запас обладнання, укладені договори із постачальниками за фіксованими пільговими цінами. «Область на 100% готова до осінньо-зимового періоду. Проведено ремонтні роботи на каналізаційних і тепломережах, замінено котли, заготовлені посипочний матеріал та реагенти для доріг. Є необхідний аварійний запас обладнання та матеріалів для об’єктів систем життєзабезпечення. Для усіх 10 теплопостачальних підприємств області, які використовують газ, передбачені фіксовані пільгові ціни», - сказав очільник області. Віталій Коваль також додав, що така підготовка пройшла і в освітніх, медичних, соціальних закладах. Створений запас генераторів різних потужностей. «Плановість підготовки до зими цьогоріч – на новому рівні. Всі вже чітко розуміють ризики і потреби. Першочергово забезпечуємо тих, хто не може про себе подбати – соціально незахищених, зокрема, геріатричні заклади та інтернати. На Рівненщині з дровами проблем не буде, адже 40% території області покрито лісами. Окрім того, в області вже готові розгорнути 296 Пунктів незламності», - зазначив начальник Рівненської ОВА.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.