Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рибпатруль Рівненщини за місяць викрив більше ста браконьєрів

Упродовж вересня працівники Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 107 порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, інспектори рибпатруля склали 10 протоколів за грубі порушення правил рибальства.

За цей період на порушників накладено майже 10 тисяч гривень штрафів. Браконьєри завдали збитків рибному господарству на суму понад 2500 гривень.

Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили понад 89,5 кг водних біоресурсів, з них 84 за актами виявлення та вилучення майна, власники якого не встановлені. Також вилучено 9 одиниць заборонених знарядь лову та ще 63 одиниці - за актами безгосподарчого майна.

За інформацією Рівненського рибоохоронного патруля.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.