Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівне таки утворить ОТГ із селом?

Фото - відкриті джерела;

Квасилів – готовий приєднатися до Рівного. Таку думку озвучив селищний голова Степан Горбатюк під час робочої зустрічі з фахівцями проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ.

Голова розпові: «Ми давно хотіли би утворити громаду, але наші сусіди, навколишні села пішли проти перспективного плану і утворили власну Корнинську громаду, тим самим порушивши  наш формат об’єднання, який був передбачений у перспективному плані Квасилівської ОТГ. Потім ми вже обговорювали з  нашими депутатами можливість приєднання до Здолбунова. Однак, люди висловилися проти. Мовляв, якщо вже приєднуватися до когось більшого, то це однозначно має бути Рівне, а не Здолбунів.»

Відтак, нині у Квасилові працюють над даним питанням щодо приєднання до міста Рівного.

Консультант з правових питань Василь Курилас зазначив: "Назад дороги вже немає, якщо Корнинська громада стала вже самостійною, то очікувати що вони захочуть об’єднатися з Квасиловом – не варто. Тому потрібно  пришвидшити процес приєднання до міста Рівного та скористатися пропозиціями щодо фінансових вливань на розвиток інфраструктури Квасилова".   

Директорка Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук зауважила: «Ви багато втратили, що так довго не об’єднувалися, але ми розуміємо, що це не ваша провина. Тому – зробіть правильний вибір щодо свого подальшого партнера, бо вже потім змінити  формат об’єднання - буде не можливо.»

Повідомляє Офіс реформ Проєкту ПУЛЬС  Рівненського РВ АМУ

Читати також