Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненське дитяче паліативне відділення запрошує на оглядини

фото ілюстративне, Скарбниця Надії

Рівняни можуть подивитися на роботу дитячого паліативного відділення в м. Рівне.

Відділення створено на базі колишнього Обласного будинку дитини (тепер – КНП «Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки та паліативної допомоги дітям» Рівненської обласної ради) спільними зусиллями Рівненської обласної ради, Рівненської ОДА, обласного управління охорони здоров'я та громадських організацій, за допомогою колег з інших регіонів України, перш за все – з Івано-Франківська та Харкова.

Відкриття відділення відбулося 21 грудня минулого року.  Зараз працюють дві тимчасові палати, кожна розрахована на трьох пацієнтів разом з їх батьками. (Втім, ми плануємо відмовитися від слова «палата»: замість нього ми кажемо «простір»). На початок березня 2019 р. весь персонал відділення пройшов відповідне навчання і були сертифікований для надання паліативної допомоги.

Заплановано будівництво нового корпусу паліативного відділення, у якому міститимуться 10 окремих кімнат для його мешканців. Таким чином, ми претендуємо на те, щоб стати першим дитячим паліативним відділенням в Україні, яке буде працювати у спеціально побудованому для цього приміщенні.

Презентація відділення відбудеться 13 березня 2019 р., з 13.30 по 16.00 у приміщенні Рівненського обласного спеціалізованого центру реабілітації та паліативної допомоги дітям, за адресою: м. Рівне, вул. Поповича, 15.

Для участі в презентації запрошено представників МОЗ України, Рівненській ОДА, Обласної ради, представників дитячих медичних закладів та громадських організацій з інших регіонів України.

ПРОГРАМА ПРЕЗЕНТАЦІЇ:

13.30 – 14.00: Початок презентації, розповідь та екскурсія по відділенню,
ознайомлення з планами будівництва нового корпусу
(модератор: Є. П. Новицький)

14.00 – 14.30: Брифінг для преси у зв’язку з презентацією дитячого паліативного відділення
(модератор: Г. П. Котенко)

14.30 – 15.00: Фуршет, неформальне спілкування
(модератор: Ю. В. Бабчанік)

15.00 – 16.00: За потребою – робочі перемовини представників МОЗ, МФВ, обласних керівників, керівництва закладу та інших зацікавлених осіб
(модератор: Ю. М. Лазаревич)

Читати також