![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/04/rivnenski-komunalniki-vivozyat-smittya-i-ne-berut-20200411_2175.jpg)
У рівненських комунальників додалось роботи - мешканці прибирають на подвір'ях і викидають гілля. Про це виданню Радіо Трек розповів начальник КАТП-1728 Ростислав Кралюк. Це сезонне явище, каже директор підприємства.
У людей тривають весняно-польові роботи, тож сміття з городів і садиб вони викидають значно більше. Крім того, свого додав ще й карантин. Мешканці міста більше часу витрачають на роботу по господарству, обрізають гілля у дворах багатоквартирних будинків, - зазначив пан Кралюк.
До слова, вивезення сміття не входить у тариф.