![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071415202614.jpg)
У Хмельницькій області рівненські патрульні надали допомогу постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Про це інформують у патрульній поліції Рівненської області.
Сьогодні, близько 10-ї години, патрульні, які виконували службове завдання в сусідній області на автомобільній дорозі Н-25 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) поблизу м. Нетішин, виявили ДТП з травмованими.
Поліцейські, не гаючи часу, викликали на місце події швидку та повідомили про подію місцеву поліцію. Водій та пасажир автомобіля Renault були заблоковані у своєму автомобілі в результаті зіткнення з автомобілем Skoda та не могли самостійно залишити транспортний засіб.
Охоронці порядку спільно із медиками деблокували та евакуювали постраждалих в карету швидкої медичної допомоги.
![](/media/img/650/2022/07/202207141665.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207148862.jpg)