Рівненські плавці – призери Чемпіонату України

Фото - Рівненська міська рада та її виконавчий комітет

На зимовому Чемпіонаті України у Харкові рівненські плавці здобули дві золоті, дві срібні та дві бронзові медалі. Змагання проходять з 5 по 8 лютого, де беруть участь хлопці та дівчата 2006-2008 року народження та молодші.

Рівненська міська рада та її виконавчий комітет повідомляє, що у перший день змагань вихованці СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради (спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради) вибороли 6 медалей.

Андрій Полоцький вперше виконав норматив Кандидата у майстри спорту та отримав золото  на дистанції 1500 м вільним стилем. Нечидюк Максим виборов перемогу на дистанції 100 м на спині та став бронзовим призером на дистанції 100 м вільним стилем.

Срібним призером на дистанції 1500 м вільним стилем став Рубльов Ян. Кобзєва Олена – срібна призерка на дистанції 800 м вільним стилем. Платонов Євгеній - бронзовий призер на дистанції 1500 м вільним стилем.