Рівне Медіа

Рівненські поліцейські зіграли із юними футболістами (ВІДЕО)

https://rv.npu.gov.ua

Товариська зустріч між футбольними командами поліцейських і підлітків відбулася 30 грудня на базі рівненського НВК № 26. Естафету у всеукраїнському флешмобі, організованому Національною поліцією України, передали своїм колегам правоохоронці з Волині.

Команду поліцейських представляли працівники ювенальної превенції та карного розшуку. Їхніми суперниками стали кращі футболісти навчального закладу, який має статус спеціалізованої спортивної школи. Тож гра була запеклою і захоплюючою. Забитий на перших хвилинах гол у ворота поліцейських дав зрозуміти, що суперники налаштовані на перемогу рішуче.

Із рахунком 8:6 команда юних професіоналів виборола трофей і символ флешмобу — футбольний м’яч, а також отримала грамоти на нагороди. Однак начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук зауважив:

«Головна мета всеукраїнського флешмобу — це формування дружніх та довірливих стосунків між дітьми та поліцейськими, відновлення кращих традицій правового виховання підлітків та відношення до спорту».

Як додала начальник відділу ювенальної превенції ГУНП у Рівненській області Ірина Чорна, подібні заходи сприяють, насамперед, командному духу, який необхідний не лише у спорті, а й в житті. 

Естафету рівненські поліцейські передали колегам із Житомирщини. А сприяли організації футбольного матчу не лише керівництво навчально-виховного закладу та поліції області, а й Рівненської обласної організації «Динамо» ФСТ «Динамо» України.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Читати також