Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненські рятувальники провідали 5-річного хлопчика, що лежить з опіками у лікарні

фото - Фейсбук

Днями співробітники Служби порятунку Рівненщини провідали п'ятирічного Віталіка, який перебуває в опіковому відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні.

Рятувальники спільно з волонтерами благодійного фонду «Скарбниця надії» морально підтримали хлопчика, поспілкувалися з ним та вгостили різноманітними смаколиками. Рятувальники побажали хлопчику швидкого одужання та запросили в гості до Рівненських вогнеборців.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.