![http://www.rvosvita.org.ua](https://rivne.media/media/img/650/2018/04/rivnenski-shkolyari-posili-prizovi-mistsya-na-olim20180404_8680.jpg)
В Ужгороді відбувся заключний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Команда Рівненської області виступила успішно, виборовши три призових місця. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини.
Дипломом І ступеня нагороджено Наконечного Олега, учня 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 (вчитель Богдан Харів).
Диплом ІІІ ступеня вибороли: Загура Ілля, учень 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 (вчителі Богдан Харів та Оксана Якимчук) та Леськів Михайло, учень 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 27 (вчитель Богдан Харів).
Старшокласники вдячні Олегу Кухару, викладачу Національного університету водного господарства та природокористування, вчителям Богдану Харіву та Наталії Парфенюк за допомогу у підготовці до заключного етапу олімпіади.