Рівненські юніори привезли нагороди з Чемпіонату України з легкої атлетики

У Сумах в оновленому легкоатлетичному манежі відбувся зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження. Повідомляє сайт Освіта Рівненщини.

Вихованці Костопільського спортивного ліцею привезли безліч нагород.

Золото з бігу на 800м виборола Світлана Жульжик, (2:10.01), другою у цій же дисципліні фінішувала Юлія Юніч (2:14.91), який є нормативом кандидата у майстри спорту.

Золоту нагороду з бігу на 1500 м (4:42.72) одержала Марія Козлюк та бронзову – з бігу на 3000м (10:24.17). Тренують спортсменок Тетяна Фінчук та Анна Мурза.

Ще одне золото з бігу на 3000м (10:09.91) виборола Яна Боровець. Тренери Петро та Валерій Дітлашки.

Четверті місця посіли Уляна Рачинська (1500м – 4:55.99) та Тарас Товкач (стрибки у довжину-6м 43см).

Юрій Ткачук приніс залікові очки та сьоме місце з бігу на 3000м та восьме  з бігу на 1500м.

На другому Чемпіонаті України з легкої атлетики, який пройшов також у Сумах, але де змагалися вже юніори костопільська легкоатлетка Світлана Жульжик  виборола золоту медаль  з бігу на 800м (2:13.48). Тренери Тетяна Фінчук та Анна Мурза.

Бронзову нагороду здобула Яна Боровець з бігу на 3000м (тренери Петро та Валерій Дітлашки). Також бронзову нагороду у естафетному бігу отримала випускниця ліцею Аліна Тильман.

Залікові очки принесли: 7 місце – Яна Боровець з бігу на 1500 м  та  8 місце у цьому ж виді  в Уляни Рачинської, також Уляна посіла 9 місце з бігу на 800м , 11 місце у Юрія Ткачука з бігу на 3000м ( 9:23.60) та 12 місце у Катерини Дмитренко у стрибках в довжину.