![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022514558615.jpeg)
Попри тривоги та обстріли, рівненський кінолог разом із чотирилапим напарником Ахілом розміновують Херсонщину
Молодший інспектор кінологічного центру ГУНП в Рівненській області Віталій Полтавченко у складі зведеного загону разом із вибухотехніками зачищають від ворожих «подарунків» територію Херсонської області.
«Тривоги стабільно 3 - 4 рази на добу. Обстріл з артилерії щодня і щоночі, — розповідає Віталій. — Попри страх - тримаємося разом і підтримуємо один одного. Це наша земля, наша Україна й іншого шляху немає — лише Перемога!».
![](/media/img/650/2024/02/202402258757.jpeg)
![](/media/img/650/2024/02/202402257849.jpeg)