Рівненській міській дитячій лікарні - 70 років (ФОТО)

Рівненська міська дитяча лікарня відсвяткувала 70-ти річчя

На сцені міського будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування 70-ти річчя Рівненської міської дитячої лікарні.

Ювілярів вітали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, міський голова Володимир Хомко, колеги, друзі, меценати та інші.

Історія міської лікарні розпочалася далекого 39-го року минулого століття. Так, по вулиці 17 вересня в Рівному було відкрито першу медичну дитячу консультацію, де надавали безкоштовну допомогу дітям та їх матерям. У 1953 році по вулиці 17 Вересня (нині вулиця В’ячеслава Чорновола, 72) розпочали будівництво стаціонару та дитячої поліклініки № 1, яке тривало 4 роки.

Сьогодні міська дитяча лікарня – потужний багатопрофільний центр із новим сучасним обладнанням та професійним штатом у 600 працівників. У структурі функціонує стаціонар на 150 ліжок, який щорічно обслуговує понад 50 тисяч пацієнтів та 8 відділень.

«Щиро дякую долі за можливість працювати в колективі, в якому цінують професійність, щирість, порядність, людяність та чуйність», - звернувся до колег головний лікар міської дитячої лікарні Микола Надєйко.

Зі сцени лунали вітання, спогади, подяки. Гості та адміністрація нагороджували найкращих працівників та ветеранів.

Урочистості завершили святковим концертом.

 

Читайте також