Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненський обласний серцево-судинний центр отримав нове обладнання (ФОТО)

В межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» управління охорони здоров’я Рівненської ОДА уклало угоду на поставку понад 700 стентів та інших витратних матеріалів кардіологічного призначення для Рівненського серцево-судинного центру, що відкрили відповідно до плану реалізації цього ж проекту дещо раніше в обласній лікарні.

Зокрема, як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок відповідно до укладеної угоди компанія-переможець має протягом 60 днів поставити усі закуплені вироби до серцево-судинного центру.

- Відповідно до угоди київська компанія «Іридіум» має поставити впродовж 60 днів для обласної лікарні: 570 наборів діагностичних та провідникових катетерів, 580 коронарних провідників, 420 балонів для інгіопластики, 31 пристроїв для тромбоаспірації та мікрокатетерів. І головне, це 720 коронарних стентів, - розповів Сергій Рибачок.

Усі ці медичні вироби придбані за кошти проекту Світового банку та надаватимуться пацієнтам серцево-судинного центру безкоштовно. За словами начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука ця закупівля суттєво допоможе пацієнтам серцево-судинного центру.

- МОЗ намагається забезпечити лікарні необхідними витратними матеріалами. Але нажаль та кількість виробів, що ми отримуємо за рахунок державних коштів далека від необхідної кількості. А тому вони в першу чергу використовувалися для невідкладних втручань, коли мова йде про порятунок життя людини. Тепер же, завдяки реалізації проекту Світового банку, ми зможемо надавати безкоштовно закуплені витратні матеріали й іншим пацієнтам, - зазначив Юрій Осіпчук.

Читати також

07.06.2023 На Рівненщині двох жінок та їх дітей врятували від домашнього насильства

Як розповіла його директорка Олена Бобровська, фахівці мобільної бригади днями екстрено вивезли у безпечне місце ще двох жінок з дітьми, рятуючи їх від насильства. Загалом, упродовж місяця за такою допомогою до центру звернулися понад 60 людей. В подальшому з постраждалими проводять тривалу терапію, допомагають речами першої необхідності. Для того, щоб викликати команду фахівців за місцем проживання або перебування постраждалої особи чи отримати консультацію та інформаційну підтримку варто зателефонувати за номером: +38 095 033 20 09. Мобільні бригади працюють без вихідних. Крім того, підтримку фахівців центру можна отримати безпосередньо за адресою: Рівне, Червонія Василя, 29.