Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Рівненський пауерліфтер повернувся з Грузії з перемогою

фото - Інстаграм

ЖК «На Щасливому» завжди підтримує здоровий спосіб життя та всіляко сприяє, аби мешканці долучалися до спорту.

"Саме з цією метою ми облаштували багато спортивних майданчиків, а ще на території нашого житлового комплексу є чудовий фітнес-зал, аналогів якому в місті немає. І, як виявилося, така наша пристрасть до активних занять не випадкова – у нас теж проживають відомі спортсмени! Один із них – майстер спорту з пауерліфтингу @yarema777yarema Сергій Яремчук! 

З 15 по 18 листопада в столиці Грузії проходив відкритий чемпіонат Європи з пауерліфтингу за версією WPA. Змагалися атлети провідних національних збірних, у тому числі й наш Сергій. Він повернувся звідти з перемогою – виборов «золото» у жимі лежачи у ваговій категорії 110 кг! Нам було дуже приємно долучитися до спонсорської підтримки Сергія Яремчука у поїздці на ці змагання. Тож колектив ЖК «На Щасливому» вітає свого чемпіона із перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги та безліч перемог у майбутньому! "

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.