Рівне Медіа

Рівненський посадовець сплатить штраф через те, що не повідомив НАЗК про придбання квартири

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За принципової позиції прокуратури області, якою забезпечувалась участь в адміністративній справі, суд визнав винною посадову особу Головного управління Національної поліції в Рівненській області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Прокурори довели, що посадовець, будучи суб’єктом декларування відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, що відбулися в нього у зв’язку з придбанням житла, а відтак вчинив правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

Розглянувши матеріали справи, Рівненський міський суд наклав на особу адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1 700 гривень.

Не погодившись з постановою суду особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, оскаржила її до Рівненського апеляційного суду. За результатами апеляційного перегляду справи, апеляційну скаргу правопорушника залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції без змін.

Пресслужба прокуратури Рівненської області

Читати також