Рівне Медіа

Рівненський "Верес" заплатить за пошкоджений стадіон

Фото - UA: Рівне

Рівненський футбольний клуб "Верес" погодився компенсувати збитки, яких зазнав тернопільський міський стадіон під час матчу чемпіонату України, в якому рівняни зустрічалися із місцевою "Нивою". Йдеться про пластикові стільці, пошкоджені на трибуні, на якій під час гри знаходилися рівненські вболівальники, пише Суспільне.

Згідно з протоколом інспектора матчу, було пошкоджено 18 стільців. Сума компенсації становить 4,5 тис. грн.

Відповідні гарантійні листи із погодженням компенсації за підписом спортивного директора "Вереса" Ореста Баля клуб вже надіслав на адресу комунального закладу "Тернопільський міський стадіон" та контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу. Інформацію про отримання гарантійного листа підтвердив директор футбольного клубу "Нива" Андрій Тихий.

Нагадаємо, матч "Нива" - "Верес" відбувся на міському стадіоні Тернополя 27-го жовтня і завершився з рахунком - 0:0. Під час гри частина рівненських вболівальників, які знаходилися на секторі за воротами, використовували піротехніку. Згодом начальник Тернопільського міського управління молоді і спорту Микола Круть заявив, що рівненські вболівальники зламали два десятка стільців.

Читати також