Рівненську адвокатку підозрюють у підбурюванні до дачі хабаря

У Рівному на хабарі затримали адвокатку. 

Цю інформацію "Рівне Медіа" підтвердила речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук

Як зазначається, чоловік звернувся до адвокатки, аби отримати правову допомогу для своєї доньки. Остання фігурувала у кримінальному провадженні за фактом несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж, що призвели до витоку, втрати, підробки, блокування інформації (ч. 3 ст. 361 КК України). У випадку розвитку найгіршого сценарію, дівчині могло "світити" до 8 років позбавлення волі. 

Після вивчення матеріалів справи, адвокатеса, ймовірно, вирішила підзаробити на батьківських почуттях чоловіка. Зокрема, зазначають, що вона пообіцяла за 7000 доларів США вирішити питання щодо закриття справи. За її словами, кошти вона мала передати безпосередньо керівництву. За своє ж посередництво жінка запросила окремо ще 500 доларів США. 

- Слідчі ДБР встановлюють реальну причетність співробітників правоохоронних органів до вказаної схеми із заробітку коштів. Крім того, вищезгадана справа досі перебуває на етапі досудового розслідування. Вивчається версія щодо того, що дівчині намагалися «пришити» відповідальність за неіснуючий злочин, - зазначає Катерина Герасімук. 

За її словами, жінка встигла отримати половину неправомірної вигоди, а згодом перестала виходити на зв’язок, ймовірно, намагаючись уникнути відповідальності. 

Наразі їй повідомили про підозру у закінченому замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище та шахрайстві, що завдало значної шкоди потерпілому (ч. 2 ст. 15 ч. 4  ст. 27 ч. 3 ст. 369 та ч. 2 ст. 190 КК України). Вирішується питання щодо обрання апобіжного заходу. 

Їй може загрожувати до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За інформацією ПроРівне, ймовірно, йдеться про адвокатку Ірину Пашкевич

Читайте також