Рівне Медіа

Рівнян очікують зміни у платіжках за тепло

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Вже у новому опалювальному сезоні рівняни отримають платіжки за тепло із новими цифрами. Відповідно до змін у Законі «Про житлово-комунальні послуги», у разі укладання між теплопостачальною компанією та індивідуальним споживачем договору про надання послуги з постачання теплової енергії зі здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж, споживач отримуватиме платіжки, де кожна з позицій (вартість тепла, вартість розподілу та вартість обслуговування мереж) буде наведена окремо.

 Крім максимальної прозорості розрахунків, у разі укладання такого типу договору, споживач отримає також повний комплекс обслуговування від теплопостачальної компанії. Це означатиме, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» відповідатиме за якість теплоносія до батареї в оселі споживача, а не до будинкового лічильника, як наразі.

Загалом, законом передбачені 5 типів договорів між надавачем послуг та споживачем.

Найближчим часом фахівці ТОВ «Рівнетеплоенерго» проведуть серію навчальних семінарів для голів ОСББ, управляючих компаній, ЖКП з метою роз’яснення особливостей усіх типів договорів та конкретних переваг кожного з них для кінцевого споживача. Адже до травня 2020 року рівняни повинні визначитися зі зручним для себе договором і укласти його з постачальником комунальної послуги.

Тому стежте за повідомленнями про місце і дати семінарів. Запрошуємо також усіх рівнян, які цікавляться цим питанням.

«Рівнетеплоенерго»

Читати також