Рівнянин Михайло Романчук здобув "золото" на турнірі з плавання та встановив рекорд

Фото - відкриті джерела

Рівнянин Михайло Романчук з перемоги розпочав 2020-й рік. Чемпіон Європи та світу посів перше місце на традиційному турнірі у Люксембурзі на дистанції 1500 метрів вільним стилем. При цьому Михайло встановив новий рекорд змагань на цій дистанції – 14:53,38, повідомляє "Суспільне".

Нагадаємо, торік у листопаді Романчук здобув "золото" Кубка світу з плавання у Досі. На дистанції 1500 метрів вільним стилем він також встановив рекорд на Кубку світу – 14 хвилин 51,61 секунди.

Ще раніше у липні плавець показав на цій дистанції "срібний" час на чемпіонаті світу в Кванджу – 14.37,63. За рік до того у китайському Ханчжоу він подолав заплив на 1500 метрів вільним стилем за 14 хвилин 9,14 секунди та виборов "золото" чемпіонату світу.