Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Родичі загиблих воїнів АТО об`єдналися у громадську організацію (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Обєднатися заради пам’яті за загиблими в АТО планують їхні родичі на Рівненщині. Повідомляє сайт Рівненської ОДА.

Зліва на фото - Наталія Борисенко, мама загиблого в АТО бійця Олександра, ініціатор створення ГО

Таке бажання нині виявили 14 людей з родин усіх районів області. Вони збираються утворити громадську організацію «Єдина родина Рівненщини».

Нині розробляють Статут свого об’єднання.

«Звичайно, є такі рани, які навіть з часом не гояться. Проте не слід замикатися на своєму горі. Створення організації – це дуже хороша ініціатива. Адже родичі загиблих матимуть можливість поспілкуватися, підтримати один одного в психологічному плані. Окрім того, зараз перед громадськими організаціями відкривається можливість залучення коштів бюджетів різних рівнів», - звернувся заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір до представників майбутньої ГО.

Посадовець запевнив, що у всіх своїх починаннях та в подальшій роботі організація матиме підтримку обласної влади.

В свою чергу Наталя Борисенко, мама загиблого бійця в АТО Олександра, розповідає про ідею виникнення організації – з людьми, «які є рідними по біді», легше спілкуватися.

«Є родичі загиблих, які знаходяться в депресії. Їм необхідно приділити увагу. Звичайно їхні проблеми значно зрозуміліші для тих, хто пережив аналогічне. Тому організація підтримуватиме родини загиблих в АТО. Сподіваємося, що до об’єднання долучаться й інші родичі загиблих», - зазначила Наталія Борисенко.

Також у планах ГО - участь у різних соціальних проектах та волонтерство.

Читати також