Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росія не відмовилась від планів застосування хімічної зброї на «Азовсталі» - розвідка

Українська розвідка повідомляє, що росія досі не відмовилась від планів застосування хімічної зброї проти мирних мешканців та військових, які перебуваю на "Азовсталь". 

- Проти людей, які знаходяться на території заводу «Азовсталь» може бути застосована хімічна зброя. Згідно з останніми даними, для того, щоб уникнути втрат серед військовослужбовців ЗС рФ, може бути здійснено так зване «викурювання» українських захисників та мирного населення з приміщень підприємства, - йдеться у повідомленні. 

Для цього російське керівництво планує здійснити бомбово-ракетні удари артилерійськими та авіаційними боєприпасами – носіями бойових отруйних речовин. Паралельно російськими підрозділами «військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту» застосовуватимуться аерозолі з хімічною зброєю.

- Відомо, що слова президента рФ в оприлюдненому ЗМІ відео фрагменті розмови з міністром оборони були вирвані із контексту. Фразу про «заняття облоги підступів до підприємства так, щоб і муха не пролетіла» слід сприймати саме в контексті – не дати можливості нікому живим вийти з катакомб. Зокрема після застосування хімічної зброї, - зазначають в розвідці. 

Додатковими підтвердженнями планів кремля щодо застосування хімічної зброї є:

  • «Робота на випередження» – поширення брехливої інформації щодо наявності в Україні хімічної та біологічної зброї
  • Підбір та інспекція можливих місць для зберігання боєприпасів (балонів) з бойовими отруйними речовинами.

Читати також