Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росія вдруге заговорила про втрати на війні і ці цифри в рази менші за дані Генштабу ЗСУ та Пентагону

Фото з відкритих джерел

Попри те, що російські матері отримують "похоронки" або ж повідомлення про загибель синів, їх влада не надто активно коментує це питання. 

Від початку вторгнення в Україну вони днями лише вдруге заявили про втрати. Та й ті - сильно занижені. 

«На жаль, у ході спеціальної воєнної операції є втрати серед наших бойових товаришів. На сьогодні загинув 1351 військовослужбовець, 3825 отримали поранення», – заявив на брифінгу представник міноборони росії.

Зазначимо, що за даними українського Генштабу, в ході вторгнення загинули вже 16,1 тисяч російських військовослужбовців.

За консервативною оцінкою Пентагону, в Україні було вбито більше 7 тисяч російських військових. При цьому із понад 150 тисяч російських військовослужбовців, які беруть участь у війні, від 14 до 21 тисячі – поранено.

"Слово і Діло" пише, що 21 березня російське пропагандистське видання «Комсомольська правда» випадково опублікувало дані про втрати армії росії в Україні. За інформацією міноборони, було вбито 9,9 тисяч військових, ще 16,2 тисяч отримали поранення.

Через деякий час стаття на сайті була виправлена, а ці цифри видалено. Журналісти «КП» заявили, що «сайт зламали, а інформація фейкова».

Читати також