Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни скинули надпотужну бомбу на драмтеатр Маріуполя, де ховалися мирні люди

"Азов – Маріуполь" повідомив про те, що російські окупанти скинули на місто надпотужну бомбу. Удару вороги завдали по Драматичному театру. Саме тут ховались мирні люди - переважно жінки та діти, які втратили житло та засоби для існування.

Драмтеатр Маріуполя, який вважають культурним центром міста, був офіційним місцем збору для біженців. Про це точно було відомо російським окупантам, але вони все одно скинули надпотужну бомбу на театр.

За даними військових, там було близько тисячі цивільних людей, які переховувалися від постійних обстрілів з боку російського ворога. Наразі невідомо про кількість загиблих та поранених внаслідок цинічної атаки окупантів. Цю інформацію уточнюють.

- Цей театр був прихистком, в якому рятувались від безперервних обстрілів жителі блокадного Маріуполя. Світ зобов’язаний почути крики маріупольців, яких живцем поховали під завалами. Ми знайдемо кожного. Знайдемо і знищимо. Ми не зупинимось, доки не помстимось за кожного вбитого українця, – обіцяють військові з полку "Азов".

Читати також

18.05.2022 На Харківщині окупанти обстріляли пожежну машину: загинув батько двох дітей

Уламки снарядів потрапили в машину, вивівши її з ладу. Особовий склад відразу покинув кабіну, проте Костянтин Маляров отримав травми, котрі виявилися несумісні з життям. У загиблого рятувальника залишились дружина і двоє неповнолітніх дітей. Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року у м. Ізюм. У 2001 році закінчив Ізюмське професійно-технічне училище №24. У 2001-2002 роках проходив службу у Збройних силах України. З початку 2010 року став до лав ДСНС, весь цей час не полишаючи свою рідну 28-ту Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Харківській області. За плечима мав чималий бойовий досвід та користувався неабияким авторитетом у колективі.