Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни в Білорусі можуть спробувати взяти від вогневий контроль Рівненську АЕС - експерт

Військовий експерт Тарас Чмут вважає, що рф може використати своє угрупування в Білорусі на Рівненському, Волинському та Житомирському напрямку. 

Про це він заявив в інтерв'ю проекту "Орестократія".

Зокрема він припускає, що росіяни можуть взяти від вогневий контроль Рівненську АЕС. 

"Очевидно, там (в Білорусі. - Ред.) недостатньо сил і засобів для того, щоб захопити Київ, але це може бути відтягування основних сил оборони на певний рубіж. Це також може бути спроба захоплення Рівненської АЕС або хоча б тримати її під вогневим контролем. Це ускладнення логістики і ускладненням загалом життєдіяльності, а це економіка країни. Це можуть бути вклинення на 10-50 км на Волинському, Рівненському, Житомирському чи Київському напрямках", – заявив експерт.

На його думку, наступ з Білорусі може розпочатися в будь-який момент, тож варто готуватися до різних сценаріїв.

"Ми не знаємо скільки, але білоруси проходять мобілізацію, їх розбавляють російськими військами і поки що все йде до того, що це можливо. Ми ще не виграли війну, вона ще не закінчилася, давайте виходити з ймовірних гірших сценаріїв. Можливо, Україна пояснить білорусам, що так недобре робити, і вони знайдуть спосіб не вступати в цю війну. Можливо, Захід нас підтримає додатково в цьому бажанні. Тут все змінюється кожного дня, через тиждень вже абсолютно інші умови", – додав Чмут.

Читати також