Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські війська обстріляли хімзавод на Донеччині

Російські військові обстріляли хімічний завод у Донецькій області. він знаходиться у селищі Нью-Йорк. Було зафіксовано сім влучань. 

Про це повідомляє Операція об'єднаних сил

Зазначається, що було пошкоджено три ректифікаційні колони; три збірники товарної продукції, міжповерхові перекриття споруди перегонки мастила, матеріальні трубопроводи, вагон цистерна та металеві споруди.

Небезпеки для навколишнього середовища не має.

Загалом протягом доби підрозділи ДСНС здійснили 29 виїздів на подолання наслідків російської агресії. Було ліквідовано 11 пожеж, виявлено 28 вибухонебезпечних предметів та врятовано одну людину. 

Також було поранено чотирьох людей у Новосілці та Георгіївці. А також пошкоджено 5 будинків в Нью-Йорку та Торецьку. 

Читати також

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.