Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські військові мають "негласний дозвіл" на зґвалтування, – правозахисниця

Британська правозахисниця баронеса Хелена Кеннеді заявила, що російські військові мають "негласний дозвіл" на зґвалтування під час війни в Україні. Вона зазначила, що росіяни ніколи не несли покарання за ці знущання у попередніх війнах. Про це пише 24 Канал із посиланням на Sky News.

Хелена Кеннеді входить в групу юристів, які збирають докази воєнних злочинів росіян в Україні. За її словами, зібрані дані свідчать про "серйозні злочини", скоєні російськими військовими.

Хелена Кеннеді зазначила, що російські військові, які зґвалтують людей та дітей під час воєнних дій, мають свого роду "імунітет", оскільки, за її словами, ніхто ніколи не був покараний за такі дії в армії Росії.

- Вони знають, що це зійде їм з рук, – додала правозахисниця.

 

Читати також

26.05.2022 Встановили особу ще одного російського ката, який "кошмарив" мешканців Гостомеля - Венедіктова

"Прокурори Київської обласної прокуратури спільно з СБУ зібрали докази того, що він разом із іншими російськими військовослужбовцями у березні 2022 року у окупованому Гостомелі «кошмарили» населення незаконними обшуками. Шукаючи українських захисників та правоохоронців, загарбники вибивали вікна і двері. Під час одного з обшуків окупанти залякували цивільних зброєю. Знущання дійшли до того, що вони змусили людей повністю роздягнутися. Після цього людей тримали у підвалі. Бранців били прикладами зброї по ребрах і ногах, погрожували зброєю та імітували страту. Нелюди морили їх голодом і спрагою", - розповіла Венедіктова. Хітрову повідомлено про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням, що є порушенням законів та звичаїв війни. Якщо вам відома додаткова інформація про причетність підозрюваного до цих та інших воєнних злочинів – сповіщайте на наш єдиний доказовий хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.