Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росію вже у середині квітня чекає дефолт - Morgan Stanley

В Росії вже до середини квітня поточного року може наступити дефолт. Такий прогноз дає американський фінансовий конгломерат Morgan Stanley. 

Як зазначається, шанси на те, що Росія виплатить свій зовнішній борг швидко зменшуються в міру падіння цін на облігації, рецесії, що насувається в країні та накопичення різних обмежень на платежі після вторгнення в Україну.

«Ми вважаємо дефолт найбільш вірогідним сценарієм. У разі дефолту, він навряд чи буде схожий на звичайний, найбільш відповідне порівняння буде, мабуть, з Венесуелою», - написав глобальний керівник компанії зі стратегії кредитування ринків Саймон Уевер.

Дефолт може настати вже 15 квітня, коли закінчується 30-денний період щодо виплат, які уряд РФ заборгував за доларовими облігаціями у 2023 і 2024 роках.

При цьому, наразі орієнтовні ціни інвестора на ці облігації становлять 29 центів за долар США. А це найнижчий показник за всю історію.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що платіжні системи Visa та Mastercard повністю виходять з Росії.

За матеріалами slovoidilo.ua

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".