Рівне Медіа

Садив малину на полі: що відомо про юнака, якого вдарило блискавкою на Рівненщині

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Днями на півночі Рівненщини блискавка вразила 31-річного чоловіка та 14-річного хлопця. Видання "Радіо Трек" повідомляє, що нині юнак перебуває в опіковому центрі обласної лікарні. В нього - понад 30 відсотків опіків рук і ніг.  

Читайте про це тут: На півночі Рівненщини блискавка вдарила двох людей.

Вчора його привезли сюди з районної лікарні. Під відділенням чергує мама. Вона розповіла, що син допомагав двом старшим знайомим садити малину на полі. Налетіла стихія, всі вирішили їхати підводою додому.

Малий збирався залазити на воза. У цей момент вдарила блискавка. Їх порозкидало, кінь насмерть відразу. Малого вдарило в голову, — розповідає матір Ірина Ярисалова.

Усі втратили свідомість. Першим до тями прийшов чоловік, якого відкинуло ударом. Зателефонував рідним Олексія. До приїзду батьків хлопчик уже прийшов в себе, але був у шоковому стані.

Він постійно повторював: «Мамо я живий?» Так, «кажу живий, все буде добре!» Я ще не бачила обсягів обпалення шкіри, був шокований, він не розумів, не відчував болю, нічого…», — згадує жінка.

31-річному чоловіку з компанії блискавка обпекла лише руку. А юнаку завдала найскладніших травм.  

У нього вражені верхні та нижні кінцівки. Загальна сума опіків — 35 відсотків. Пацієнт нині знаходиться в середньому ступені тяжкості, стабільний.

 

На його користь грає молодий вік, — додав лікар опікового центру Олександр Гузоватий.

Загрози життю немає. Олексій вже переніс одну пересадку шкіри. На понеділок призначена друга операція. 

Читати також