Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сажотрус із Рівного допоміг будувати піч бабусі з Київщини, яка пекла паски у руїнах

У бабусі з села Горенка, яка стала відомою після випікання пасок на руїнах - буде нова піч. Світлини з літньою жінкою, чиє господарство зруйнували окупанти, облетіли всю Україну. Попри те, що її обійстя зруйновано, вона вирішила не зраджувати традиціям та напекти пасок перед святом. Сила духу жінки надихнула багатьох українців.

Так, сажотрус Тарас Цимко раніше навідувався до 83-річної Віри Пилипівни. Чоловік потистив бабувсі грубку, яка вціліла у будинку. 

Згодом рівнянин повернувся на Київщину до бабусі, щоб долучитися до відбудови печі жінки. 

"Сьогодні 04.06.2022 важливий день! Закладено основу безкорисливості та доброти в будівництві печі для прекрасної жіночки Віри Пилипівні з села Горенка. Фундаменті роботи тривали з 9-00 до 13-00. Зі слів хлопців вони не чекали, що так злагоджено і швидко спрацюють. За тиждень почнемо будівництво Печі", - повідомляють на сторінці Всеукраїнської гільдії пічників

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.