У Рівному відбувся мітинг-реквієм з нагоди 38-их роковин Чорнобильської катастрофи

Сьогодні біля пам'ятного знаку "Жертвам Чорнобильської катастрофи" на розі вулиць С.Петлюри - Г.Мазепи відбувся мітинг-реквієм з нагоди 38-роковин Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції трапилася аварія, яка стала однією із найбільших техногенних катастроф в історії людства. Пожежа та викид радіації призвели до серйозних наслідків як для людей, так і для навколишнього середовища.

- Ліквідатори аварії на ЧАЕС, працівники станції, пожежники, медики продемонстрували неабиякий героїзм, аби врятувати країну і світ від радіаційного забруднення, - говорить секретар Рівненської міської ради, виконувач обов'язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. - Низький уклін і подяка усім, хто ліквідовував і боровся з наслідками атомної катастрофи. Вічна пам'ять тим, хто поклав свої життя у цій страшній трагедії.

Минуло 38 років від Чорнобильської трагедії. Але досі не минули її страшні наслідки. Сьогодні ми далі говоримо про радіаційну загрозу, яку спричиняють захоплення українських електростанцій, тримання у заручниках працівників і охоронців АЕС, від яких ми потерпаємо в умовах сучасної російсько-української війни.

Читайте також