Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Село на Рівненщині святкувало 500-літній ювілей (ФОТО)

http://oblrada.rv.ua

Урочисто та масштабно своє 500-ліття відзначило вчора село Олександрія Рівненського району.

Від самого ранку у храмах та молитовних будинках села відбувся подячний молебень за розвиток Олександрії та здоров’я й добробут жителів громади.

У місцевому парку організатори свята підготували безліч розваг. Зокрема, малеча розважалася на атракціонах, а дорослі частувалися автентичними стравами та напоями. Для любителів селфі та території облаштували дві фотозони.

Крім того, на відзначення ювілею приїхало чимало народних майстрів, які демонстрували свої вироби.

Привітати Олександрійську громаду завітали народні депутати Андрій Лозовий, Юрій Вознюк та перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

«Сьогодні 500 років святкує одна з найкращих громад Рівненської області – Олексндрійська ОТГ. В цей день, я щиро вітаю від себе особисто та від всього депутатського корпусу усіх вас зі знаменною датою. Зичу козацького здоров’я, радикальних успіхів та розвитку громади як в соціально-економічному так і в культурно-мистецькому напрямках», - зазначив Сергій Свисталюк.

Почесною грамотою Рівненської обласної ради та нагрудним знаком за сумлінну багаторічну працю та активну громадську позицію він нагородив Василя Древицького і Світлану Михасюк, а також Подякою обласної ради відзначив Ірину Клеван.

Своє чергою, голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов вітаючи мешканців села зауважив, що розвиток громади залежить від кожного мешканця.

«Важко давати оцінку минулому, найважливіше те, яке буде наше майбутнє. Пам’ятайте, що нашу громаду збудуємо тільки ми з вами», - наголосив голова ОТГ.

Святкування продовжилося концертно-розважальною програмою «Село моє, цвіти в любові і добрі». Справжнім сюрпризом для гостей заходу став виступ Народного артиста України Павла Зіброва.

Завершився ювілей дискотекою «Укротека».

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також