Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Сервісний центр МВС відновлює послуги у Рівному

У Рівному сервісний центр МВС відновить надання деяких послуг для громадян. 

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк.

Зокрема, серед послуг буде заміна посвідчень водія громадянам, які за законом мають право виїзду за межі України та тим, хто залучається до оборони. 

Іспити з водіння будуть проводитися лише на категорії С і СЕ, в першу чергу, для громадян, які мобілізовуються до Збройних сил України, залучаються до служби в Територіальній обороні та правоохоронних органах.

Також можна зареєструвати нове авто придбане в автосалоні та отримати дублікат свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу. 

Довідки про несудимість видавати у Центрі можливості немає.

Сервісний центр працює за адресою: вул. Київська, 108б.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.