Рівне Медіа

Що найчастіше імпортують до України через Рівненську митницю?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

В січні-червні 2019 року загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС склав 532 млн. 700 тис.  доларів США. Про це повідомив в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іванов Іван Іванович.

За його словами, суб`єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до України автомобілі легкові; добрива мінеральні; клапана запобіжні; форми для лиття скла; аміак безводний; карбонати; смоли фенолоальдегідні; паливні елементи (твели); трактори; вантажні автомобілі; вугілля кам’яне;  причепи та напівпричепи; арматуру для трубопроводів; трансформатори; скло; комбайни; катки дорожні; фунгіциди; рибу морожену; машини формувальні. Експортували, в основному меблі для сидіння, банки скляні для консервування, соєві боби, фанеру клеєну, мінеральні добрива, листи для клеєної фанери, лісоматеріали необроблені, гальку, гравій, щебінь, олію соняшникову, деревину паливну, м`ясо охолоджене, одяг, ягоди чорниці заморожені.

Варто зазначити що у порівнянні з січнем - червнем 2018 року загальний товарообіг збільшився на 18,7 млн. доларів США (3,6%). Зокрема обсяг експорту збільшився на 8,6 млн. доларів США, а імпорт збільшився - на 10,1 млн. доларів США.

Кількість  учасників ЗЕД, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з початку року становить 1190.  

Рівненська митниця ДФС

Читати також