Школярам Рівненщини провела розминку майстер спорту України

http://oblrada.rv.ua

Укотре працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області організували для школярів зустріч з успішним спортсменом в рамках спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона». Цього разу до Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів завітала майстер спорту України з софтболу, чемпіонка України та володарка Кубка України Діана Вашай.

Гравець команди «Західний вогонь» розповіла школярам про свої індивідуальні досягнення та здобутки її колективу. Діану визнавали кращою спортсменкою Рівненської області з софтболу за підсумками 2018 року. Спортсменка привезла з собою частину нагород, які здобула на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Після спілкування, дітлахи зробили розминку з титулованою спортсменкою. Кожен учасник спробував відбивати софтбольний м’яч битою та ловити його спеціальною рукавичкою.

Діана Вашай вручила призи від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику. Учасники зустрічі отримали сувеніри від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читайте також