Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шойгу заявив, що основні завдання армія РФ виконала, тому зосередить сили на "звільненні" Донбасу

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російські військові "виконали" основні завдання першого етапу "спецоперації", тому тепер зосередять свої сили на Донбасі. 

Про це повідомляє "НВ". 

Він змалював ситуацію так, що нібито в ЗСУ знизився потенціал, і це дозволить росіянам перекинути основні сили на "звільнення" Донбасу.

Раніше The Wall Street Journal повідомляв, що Росія переорієнтує свою так звану «операцію» в Україні на схід, оскільки армія РФ має великі втрати та зустрічає потужний опір українців. 

Наразі українські війська відкинули російські війська від Миколаєва та стримують зусилля окупантів по оточенню Києва. Українські військові ведуть бої з росіянами у Херсоні - єдиному обласному центрі, який вдалося захопити супротивнику. 

 

Читати також

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.