Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Штаб ООС уточнив: міст на Донеччині був зруйнований російськими окупантами

Штаб ООС спростував попередню інформацію про те, що міст Лиман-Райгородок через Сіверський Донець був зруйнований українськими військовими. Як виявилось, міст зруйнувався у результаті ворожого авіанальоту. 

Про це повідомляє hromadske

30 квітня в ООС уточнили інформацію щодо того, чи був міст зруйнований. Неточність щодо того, хто зруйнував міст, виникла через помилку пресофіцера.

Згідно з уточненою інформацією, міст було зруйновано у результаті ворожого авіанальоту. На мосту силами угруповання Об'єднаних сил було встановлено порожні товарні вагони для блокування проїзду залізничним полотном на ділянці мосту.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що міст був підірваний ЗСУ разом із вагонами окупантів, внаслідок чого залізничне сполучення із Лиманом, який знаходиться в епіцентрі боїв на Донбасі, є неможливим. 

Читати також

26.05.2022 Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі

В мобільному госпіталі виконані вже 2 такі операції і врятовано життя наших воїнів. "Завдяки надскладним технологіям на професіоналізму наших військових хірургів, поранені вже самостійно ходять по палаті. Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів в світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених", - додали в Командуванні.