Рівне Медіа

Сільського голову із Рівненщини вдруге судили за несвоєчасне подання декларації

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За принципової позиції прокурорів, судом за результатами розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 3 ст. 172-6 КУпАП, притягнуто до адміністративної відповідальності голову однієї із сільських рад Володимирецького району, який повторно протягом року несвоєчасно подав без поважних причин щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Прокурори довели, що посадовець територіальної громади минулого року вже притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП у вигляді накладення стягнення в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян     (850 гривень), про те цьогоріч повторно несвоєчасно подав без поважних причин щорічну декларацію, а тому його судом визнано винним у вчиненні зазначеного правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень з позбавленням права обіймати посади державного службовця чи службовця органів місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Не погодившись з постановою суду особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, оскаржила її до Рівненського апеляційного суду.

За результатами апеляційного перегляду справи, апеляційну скаргу правопорушника залишено без задоволення, а постанову суду І інстанції про накладення штрафу та позбавленням права обіймати посади державного службовця чи службовця органів місцевого самоврядування без змін.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також