![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022052817131922.jpeg)
Сьогодні близько 10-ї години ранку на трасі Городище-Рівне-Старокостянтинів поблизу села Лісопіль сталась автотранспортна пригода.
У поліції повідомили, що 50-річна жителька міста Дубно — водійка автомобіля «Renault Kangoo», не впоралася з керуванням, виїхала за межі проїзної частини у кювет, де транспортний засіб перекинувся.
Внаслідок ДТП близько 13 години від отриманих травм у реанімаційному відділенні помер 22-річний син кермувальниці.
Водійка внаслідок автопригоди отримала незначні тілесні ушкодження, відповідно до освідування була тверезою.
Її 53-річний чоловік у ДТП попередньо не постраждав. Травм зазнала також знайома загиблого — 21-річна рівнянка: у неї діагностували перелом стегна та забої.
Зі слів пасажирів, за деякий час до події вони відчули несправність у автомобілі, однак після огляду нічого не виявили та продовжили рух. У рамках кримінального провадження призначатимуться відповідні експертизи та встановлюватимуться усі обставини ДТП.
![](/media/img/650/2022/05/202205286046.jpeg)
![](/media/img/650/2022/05/202205282813.jpeg)
![](/media/img/650/2022/05/202205282695.jpeg)
![](/media/img/650/2022/05/202205286570.jpeg)
![](/media/img/650/2022/05/202205283865.jpeg)