Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"С.ка, бл., і пальці відрубаю, і кисть відрубаю!": російський окупант хизується перед другом звірствами над полоненими

У розпорядження СБУ потрапив шокуючий запис, де російський окупант хизується перед своїм другом звірствами над українськими військовополоненими. 

Про це повідомляє СБУ, 

«Полонених привозили, еб*ть, я з них знущався… С*ка, бл*, і пальці відрубаю, і кисть відрубаю! Став на лопату, на цеглу: «ааааа», репетує! - розповідає загарбник.

Він зізнається, що навіть колеги дивуються його жорстокості: «Салават, ти звідки такий дикун взявся?!». 

В СБУ назвали ім'я цього нелюда. Це 27-річний астраханський Салават Сарсенов. Ві контрактником прийшов війною на українську землю і безуспішно намагається просунутися на Запорізькому напрямку. 

- Цікаво, чи знає про такі «подвиги» свого сина його матір, Зульфія Сарсенова? Бо СБУ уже документує їх у рамках кримінальних проваджень. Тож якщо «дикуну» вдасться вижити, він неодмінно постане перед справедливим судом.
 

 

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.