Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Скоро наші ліси зазеленіють, а для агресора відкриється справжнє пекло - начальник ГУР України

Ілюстративне фото

Глава вітчизняної воєнної розвідки попередив про “справжнє пекло” для росіян. Свої прогнози бригадний генерал Кирило Буданов озвучив журналістам видання “The Nation”.

У листопаді минулого року начальник ГУР МО України бригадний генерал Кирило Буданов розповів в інтерв’ю виданню “Military Times” про підготовку росії до широкомасштабного військового вторгнення в Україну. Тоді речник путіна засудив заяву Кирила Буданова, але 24 лютого цього року розпочалося вторгнення росії в Україну.

Генерал Буданов брав участь у спеціальних операціях в окупованому росією Криму, через що у 2019 році російськими спецслужбами на нього було скоєно замах. Призначення Президентом України Володимиром Зеленським у 2020 році Кирила Буданова на посаду начальника ГУР МО України частиною спільноти було критично сприйняте з огляду на його вік, адже Кирилу Буданову 36 років.

Перебуваючи на посаді, він займався налагодженням зв’язків із спецслужбами світу від США до Туреччини. При цьому, голова Агентства національної безпеки США нещодавно заявив, що з початку війни обмін розвідувальними даними з Україною став “революційним”.

Під час спілкування Кирило Буданов розповів, що перспективи миру, незважаючи на переговори, залишаються туманними. При цьому, він не був схильний довіряти росіянам – “російська сторона ніколи не була передбачуваною в разі переговорів” та зазначив: “Наша країна розуміє, з ким має справу і ми не очікуємо тут жодного дива. Ми маємо справу з армією злочинців, грабіжників, найманців, і ми готові боротися і перемагати”.

“Російське командування зробило багато помилок і ми ефективно використовуємо ці прорахунки. Українська армія показала, що російська армія, яка називала себе другою армією світу, – це великий міф. Реально – це просто середньовічне скупчення живої сили та старі методи ведення війни”, – зауважив генерал Буданов.

Однією із запорук ефективності українських військ у нинішній війні, сказав начальник ГУР МО України, є ефективна розвідка.

У нас є багато інформаторів у російській армії та в їхніх політичних колах та державному керівництві”, – розповів він.

Під час інтерв’ю начальник ГУР МО України зазначив, що українці за допомогою технічних засобів розвідки та агентурних ресурсів стежать за кадирівськими бойовиками, які воюють на території України.

“У нас в Чечні є багато інформаторів. Як тільки кадиров починає готувати якусь операцію, ми швидко дізнаємося про це від наших агентів. Коли почалася війна, Росія зазнала багато втрат. При цьому більшість з окупантів навіть не встигла дістатися до Києва”, – розповів Кирило Буданов.

Війна вступила в нову фазу, коли росіяни почали обстрілювати українські міста та уникати наземних зіткнень.

“Росіяни – боягузи, бо вони бомбардували та обстрілювали наших мирних людей, наші лікарні, наші театри та пологові будинки”, – сказав генерал Буданов.

Начальник ГУР МО України зазначив, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника. Відмовившись навести деталі такого руху Кирило Буданов зазначив, що це “дуже велика кількість людей” та зауважив:

“Скажу, що скоро настане весна, наші ліси зазеленіють, а для агресора відкриється справжнє пекло”.

Читати також