Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Смизька ОТГ на Рівненщині співпрацюватиме з іноземною громадою

Смизька  ОТГ вже давно  почала процес перемовин з польською стороною, а саме гміною Котунь Седлецького повіту та ОТГ Веселе Запорізької області.

Фактично громади між собою дружать з 2017 року. Вже відбувалися ознайомчі візити і усі три сторони напрацьовували формат майбутньої співпраці. Один з напрямів - це безпека громад.

Урочисту подію для об’єднаних громад провели у Дубенському замку.  Свої підписи під угодою поставили  перший заступник голови Смизької ОТГ Олександр Федоров, голова Веселівської ОТГ Петро Кіяшко та вуйт гміни Котунь Гжегож Гураль.

Участь у цій події взяла виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук. Вона зауважила, що цей досвід між громадами відкриває нові можливості. Громади налагоджують співпрацю не лише між собою, а й міжнародними партнерами та однодумцями.

Угодою передбачено співпрацю у сфері культури, спорту, місцевого самоврядування, підприємництва тощо.

Тож вже сьогодні Веселівська ОТГ отримала від Польського партнера пожежний автомобіль та обладнання для добровільної пожежної команди.  У подальшому допомогу отримає і Смизька громада.

Заступник селищного голови Смизької ОТГ  Вікторія Костюк розповіла: 

"Ми обмінювалися вже делегаціями, діють дитячі програми і тепер вирішили це оформити в офіційний документ. Це своєрідний місток між Сходом, Заходом та закордоном. Нашим східним колегам хочемо показати, що тут живуть хороші та мирні люди, із західними колегами сподіваємось налагодити співпрацю по добровільних пожежних дружинах. Будуть спільні спортивні змагання, художні конкурси".

Наразі планують обмінні навчально-культурні візити між усіма трьома громадами.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Читати також