![фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2019/02/sohodni-u-rivnomu-ochikuyut-tuman-ta-ozheleditsyu20190131_4717.jpg)
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 1 лютого по області очікується туман з видимістю 200-500 м. (1 рівень небезпечності, жовтий). На дорогах збережеться ожеледиця. Будьте уважні та обережні за кермом!
За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 1 лютого по області очікується туман з видимістю 200-500 м. (1 рівень небезпечності, жовтий). На дорогах збережеться ожеледиця. Будьте уважні та обережні за кермом!