Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Студентів Рівненщини можуть відправити на "дистанційку", але з гуртожитків не виселятимуть

Фото - ілюстративне

Державна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала вищим навчальним закладам, коледжам та технікумам перевести своїх студентів на дистанційну форму навчання з 15 жовтня до 15 листопада. У Рівненській області поки не поспішають впроваджувати зміни та чекають вимог від уряду. Про це розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

У Рівненській облдержадміністрації зауважили, що навіть у разі переходу на дистанційну форму навчання, виселення студентів з гуртожитків не передбачається.

Нагадаємо, для школярів Рівного осінні канікули розпочнуться з 19 жовтня.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.