Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Суд не віддав Коломойського на поруки Мосейчук, Горбунова та Ткаченка

Київський апеляційний суд залишив олігарха Ігоря Коломойського під вартою у справі щодо легалізації пів мільярда гривень "Приватбанку". 

Про це повідомляє Укрінформ. 

Перед цим журналісти "1+1" та колишній міністр культури Олександр Ткаченко виступили з проханням віддати підозрюваного їм на поруки. 

Зокрема таке клопотання подали Наталія Мосейчук, Юрій Горбунов, Алла Мазур, Ігор Циганик. Вони запевняли суд, що знають Коломойського багато років і готові поручитися, що він не залишить країну.

Також про готовність це зробити заявив головний раввин Дніпра Шмуель Камінецький.

Під час засідання адвокати просили звільнити Коломойського з-під варти у зв'язку з незадовільним станом здоров'я. Зокрема, захисник озвучив у суді такі діагнози Коломойського, як цукровий діабет, холецистит, цироз печінки і панкреатит.

Своєю чергою Коломойський під час свого виступу ході у судовому засіданні запевняв, що не збирається переховуватися від слідства. "Я знаходжуся у такому стані, що нікуди не збираюся виїжджати і переховуватися", - переконував він.

Висловлюючись про висунуті йому звинувачення, Коломойський сказав, що це "питання чисто бухгалтерське, експертне".

Проте суд відмовив у задоволенні скарги захисту та у клопотанні журналістів. Тож Коломойський й надалі перебуватиме під вартою, проте може вийти із СІЗО, якщо сплатить майже 510 млн грн застави. 

 

 

Читати також