Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Тепер під пильним наглядом: у селищі на Рівненщині встановлюють камери відеоспостереження

У селищі Володимирець встановлюють камери відеоспостереження. Роблять це в рамках реалізації проекту із впровадження системи «Безпечне місто» – це єдина обласна мережа відеоспостереження, підконтрольна поліції.

Всього у Володимирці встановлять 25 відеокамер, здатних вести якісну зйомку у будь-яку пору доби, розпізнавати номерні знаки автівок, фіксувати дрібні деталі та ідентифікувати їх, розпізнавати обличчя. Про це повідомили у селищній раді. 

Камери з’являться на усіх основних в’їздах у селище – зі сторін сіл Довговоля, Антонівка, Красносілля, Каноничі та Жовкині.

Поле зору камер, встановлених у парку покриватиме басейн разом із оглядовим майданчиком, паркові алеї, центральний вхід у парк та площу біля нього. Камери, що розташовані у центральній частині селища, оглядатимуть Майдан Єдності та прилеглі вулиці, а також бульвар.

Доступ до відеозаписів матимуть поліцейські Володимирецького відділення поліції та Рівненського обласного управління поліції. Всі камери підключені в єдину мережу відеоспостереження Рівненщини.

Проект вдалось реалізувати за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у розмірі 850 тисяч гривень.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.